Pytania i Odpowiedzi

Zawsze staramy się zapewnić naszym pacjentom najwyższy komfort, dlatego najczęściej wybieramy najmniejszy wenflon. Jego założenie to jedynie uczucie delikatnego uszczypnięcia. Po założeniu zostaje on zabezpieczony plastrem, by nie ograniczać swobody poruszania.

Igła potrzebna jest tylko do samego momentu wkłucia, później zostaje wyciągnięta, a jej miejsce zastępuje cieniutka rureczka, tak więc proces podania wlewu jest całkowicie bezbolesny.

“Każdy lek niewłaściwie stosowany zagraża twojemu życiu lub zdrowiu” oraz „Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki i skonsultuj się z lekarzem bądź farmaceutą” – Każde nieprawidłowe stosowanie leków może być niebezpieczne i szkodliwe.

Dlatego nasze preparaty podawane są przez personel medyczny, po pełnym wywiadzie zdrowotnym. Przez cały okres trwania zabiegu zespół czuwa nad wszystkimi aspektami bezpieczeństwa pacjenta.

Zamiast sięgać po tabletki i domowe sposoby, warto postawić na kroplówkę, która w krótkim czasie pozwoli odzyskać siłę i dobre samopoczucie. Jeśli szukasz skutecznego sposobu na kaca, jest to najlepsze rozwiązanie. 

Zabieg trwa około 40 – 60 min.

Nie ma wielu przeciwwskazań do podania kroplówki. Przed zabiegiem specjalista przeprowadza konsultację z pacjentem, dzięki której można potwierdzić lub wykluczyć przeciwwskazania.

Na terenie Warszawy, dojeżdżamy nawet do 20 min od przyjęcia zgłoszenia.

Oczywiście, że tak. Jesteśmy do Twojej dyspozycji wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz.

Zabieg w żaden sposób nie jest uciążliwy, możesz oglądać telewizję lub pracować na komputerze. Nie będziemy przeszkadzać. 🙂

Rozumiemy potrzebę zachowania dyskrecji, nasz personel medyczny będzie ubrany “po cywilnemu”.

Nie, usługa nie wymaga poruszania się oznakowaną karetką. Zabieg jest wykonywany w miejscu wskazanym przez klienta, a nasze pojazdy niczym nie odróżniają się od innych.

Tak, zawsze zostawiamy leki oraz przekazujemy zalecenia na kolejne dni.

Oczywiście, jesteśmy legalnie zarejestrowaną firmą w Polsce. Każda realizowana przez nas usługa skutkuje odpowiednim dokumentem.

Więcej pytań?

Zabrakło odpowiedzi na Twoje pytanie? Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej?